UMADER Gazilerimizi Unutmadı

UMADER Uluslar Arası Mazlumlar Derneği Kurucu Genel Başkanı Zeynep GÜRKAN Yönetim kurulu üyeleri ve geçlik kolları birlikte 19 Eylül Gaziler Gününde 15 temmuz şehidi Mahir AYABAK’ın annesini ve Şırnak Gazisi Bülent ERSOY’u ziyaret ettiler.

UMADER Şehit ve Gazi Birim Başkanı Şehit ve Gaziler Unutulmasın , Gaziler günü kutlu olsun dedi.

UMADER Uluslar Arası Mazlumlar Derneği Kurucu Genel Başkanı Zeynep GÜRKAN

19 Eylül Gaziler Günü‘nü en kalbi duygularımla kutluyorum.dedi.

Umader Ailesi olarak Genel Bsk sayın Zeynep Gürkan başta olmak üzere Bugün Gaziler günü olması münasebetiyle Bahçelievlerde ikamet eden Terör mağduru Gazimiz saygın Bülent Ersoy u ziyaret ettik. Duygularını ifade ederken hala heyecan dolu anlatması bugün olsa yine giderim derken orada şehit olan arkadaşıni hatirlayinca nasıl duygulandigi gözlerinden okunuyordu. Evde oturmaktan sıkıldığını daha genç olduğunu çalışmak istediğini beyan edince illa bir meşkale ararsanız buyurun #Umader ailesine dedik Allah razi olsun kabul etti. Eşi de bende katılmak istiyorum deyince onuda Umader üyesi yaptık Altı kişi UMADER li olarak gittiğimiz evden sekiz kişi olarak çıktık. Allah razı olsun
Ayrıca gençlerin yeni gözdesi pop müziğin sevilen ismi Habil Islam da bu gün bizlerle beraber şehit ve Gazi ailelerimizi ziyaret ederken yalnız bırakmadı.Allah razı olsun derneğimize yaptığı katkılardan dolayı #Umader adına çok teşekkür ediyorum.Kandiside zaten bir Umader yönetim kurulu uyemizdir.Ayni zamanda Ar-ge sorumlumuz …..

kaynak: srchaber